Balony Stacjonarne

Produkty czeskiego przemysłu - Ladislav Zaparka - Lotnictwo ultralekkie. Mikroloty, samoloty ultralekkie ULM i szybowce ULL. Reprezentujemy czołowych producentów czeskich. Motoszybowiec Banjo, Samba XXL, Allegro Rotax, balony reklamowe, balony stacjonarne i latające cygaro. Bramy pneumatyczne, namioty reklamowe, dmuchańce, modele przedmiotów, emaliowane tablice reklamowe, ekrany reklamowe. Także usługi szkoleniowe, giełda samolotów używanych i forum ULL.

Szczegóły strony www.lz.pl:

Podlinkuj stronę www.lz.pl:

Balony Stacjonarne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 88

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wynajem podnośników Warszawa »

  Sprawdzone i niezawodne podnośniki nożycowe, podnośniki koszowe od Aga-Trans ul. Gościńcowa - wynajem podnośników Warszawa. Witamy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą doświadczoną - Grzegorz Brzeski, Łomianki - tani wynajem podnośników koszowych i nożycowych w Warszawie. Sprzęt sprawny i dostarczony na czas. Podnośnik, wysięgniki - tanio podnośniki koszowe Warszawa, woj. mazowieckie. Tanio wysięgniki, podnośnik w Warszawie, woj. mazowieckie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Lemarpol oferuje nowe i używane wózki widłowe, sztaplarki firm Toyota, Komatsu. Dział wynajmu oferuje możliwość sezonowego wykorzystania sprzętu - wynajem i leasing wózków widłowych. Oferta leasingu na stronie. Centrum Serwisowe Andrychów - Szeroki wachlarz części zamiennych. Wózki widłowe - spalinowe, elektryczne, magazynowe i paletowe. Zapraszamy do firmy lemarpol po wózek widłowy i sztaplarke. Oferujemy dostawę i serwis wózków widłowych. Wózki widłowe i częsci zamienne w dobrej cenie.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Staron »

  Armet Katowice - w ofercie szczeliwa, uszczelnienia, tworzywa sztuczne i tworzywa konstrukcyjne. Plexi, poliwęglan, ertalon, tekstolit, bakielit i poliuretan. Także kurtyny paskowe i kurtyny PVC, pasy PCW, staron, filc. Węże gumowe, polietylen, polipropylen, okładziny hamulcowe, poliwęglan komorowy, lity, poliamid, nylatron, turbax. PTFE, lamele, przegrody pcv, kurtyny pasowe, kurtyny pcw, pasy pcv, uszczelnienia techniczne i szczeliwa plecione.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Galwanizacja »

  Galwanizernie - serwis galwanotechniczny. Przedstawiamy katalog firm i towarów, forum, produkty, informacje i aktualności na tematy: chromowanie, galwanizacja, niklowanie, cynkowanie i anodowanie. Technologie galwaniczne, kurs szklowniowy, rozporządzenie Reach. Technologie i Powłoki galwaniczneCynkownia i galwanizernia - anodowanie, niklowanie, cynkowanie, chromowanie i galwanizacja.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • soft start silnika »

  Fazomierz (miernik cos ę) użyty do wyznaczania grupy połączeń transformatorów powinien być fazomierzem cztero kwadrantowym, tzn. wskazówka jego powinna mieć możliwości obracania się w zakresie całego kąta pełnego. Uzwojenie napięciowe fazomierza jest włączone na napięcie międzyprzewodowe jednego uzwojenia, a jego uzwojenie prądowe przez rezystancję R jest włączone na odpowiednie napięcie międzyprzewodowe drugiego uzwojenia. Rezystancję R reguluje się tak, aby prąd płynący w cewce prądowej fazomierza był równy prądowi znamionowemu tej cewki. Prądy w cewce napięciowej i prądowej fazomierza są w fazie z odpowiednimi napięciami zasilającymi, czyli z odpowiednimi napięciami między przewodowymi uzwojeń transformatora Kąt wskazany przez fazomierz jest więc kątem pomiędzy odpowiednimi napięciami międzyprzewodowymi uzwojeń transformatora.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dystrybucja falowników Omron »

  Straty obciążeniowe podstawowe nie ulegają zmianom ze zmianą częstotliwości.
  Odkształcenie krzywej napięcia od przebiegu sinusoidalnego powoduje niewielki wzrost napięcia zwarciowego i strat obciążeniowych. Widoczny wzrost tych wielkości ma jednak miejsce dopiero przy znacznych odkształceniach. Na ogół więc przy próbie zwarcia nie uwzględnia się wpływu odkształceń krzywej napięcia na wartości poszczególnych parametrów.
  Jeżeli napięcie zasilające w czasie próby zwarcia jest niesymetryczne, to i prądy są niesymetryczne. W takim przypadku należy do dalszych obliczeń przyjmować wartości średnie arytmetyczne z trzech napięć międzyprzewodowych i z trzech prądów przewodowych.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Grawerowanie »

  Wykreślenie krzywej nagrzewania wymaga utrzymania stałych strat w czasie całej próby nagrzewania. Z powodu dużej stałej czasowej próba taka jest bardzo długotrwała. Dlatego często skraca się ją przez podgrzewanie w początkowym okresie stratami odpowiednio zwiększonymi. Wykreślenie krzywej nagrzewania jest w takim przypadku niemożliwe. Próbę przerywa się, gdy przyrost temperatury nie przekracza 1 K na godzinę. Za ustalony przyrost temperatury uważa się przyrost końcowy otrzymany z ostatniego pomiaru, zwiększony o tyle stopni, ile wynosi stała czasowa transformatora wyrażona w godzinach. Jeżeli jest wykreślona krzywa nagrzewania, to można wyznaczyć stałą czasową. Jest to mianowicie czas (w godzinach), po upływie którego przyrost temperatury oleju osiąga wartość równą 0,63 wartości przyrostu ustalonego.
  Przy badaniu transformatorów często zachodzi potrzeba przeliczania wyników do innych temperatur niż te, które występowały w czasie badania. Ze zmianą temperatury zmieniają się straty obciążeniowe, a więc zmieniają się także odpowiednie przyrosty temperatury uzwojenia i oleju.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis falowników »

  Próba nagrzewania metodą bezpośredniego obciążenia może być w laboratorium wykonana tylko w odniesieniu do transformatorów małej mocy, gdyż tylko takie transformatory można w laboratorium obciążyć odbiornikiem, który jest w stanic pobrać moc znamionową transformatora. Transformator zasila się napięciem znamionowym i obciąża się prądem znamionowym. Tak zdefiniowane obciążenie transformatora ma pewną dowolność, gdyż nic nie mówi o współczynniku mocy, mającym wpływ na spadek napięcia, a więc na wartość indukcji i strat w rdzeniu. Próbę prowadzi się aż do ustalenia się temperatur. Przeliczanie wyników do odpowiedniej temperatury czynnika chłodzącego przeprowadza się analogicznie jak w przypadku próby nagrzewania metoda zwarcia.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • reduktor »

  Zgodnie ze WZOJ m straty dodatkowe obciążeniowe składają się ze strat w częściach konstrukcyjnych maszyny i w uzwojeniu statora, wywołanych strumieniami rozproszenia podstawowej częstotliwości oraz ze strat (pulsacyjnych i powierzchniowych), wywołanych wyższymi harmonicznymi w wypadkowej krzywej napięcia magnetycznego. Przy pomiarze tych strat należy stworzyć takie warunki, w których strumień podstawowy jest bardzo mały i straty nim wywołane można pominąć.
  Jednym ze sposobów pomiaru strat dodatkowych obciążeniowych jest sposób hamulca elektromagnetycznego. Badana maszyna indukcyjna pracuje w zakresie pracy hamulcowej i napędzana jest cechowanym silnikiem w kierunku przeciwnym do kierunku wirowania pola z prędkością synchroniczną, czyli z poślizgiem s ? 2. Maszyna badana zasilana jest napięciem obniżonym tak, aby prąd miał wartość znamionową.
  Moc pobrana przez maszynę badaną dzieli się na:
  1) moc Pt przeniesioną na rotor,
  2) straty w uzwojeniu statora,
  3) straty w rdzeniu PFe od strumienia głównego podstawowej częstotliwości (w tych warunkach pomijalnie małe),
  4) straty dodatkowe w uzwojeniu statora i w konstrukcyjnych częściach maszyny wywołane strumieniami rozproszenia podstawowej częstotliwości.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • falowniki Optidrive »

  Przy metodzie obciążenia zastępczego silnik badany nie jest obciążony zewnętrznym momentem hamującym. Zasilany jest on w takim układzie; że występują w nim jednocześnie wszystkie straty. Z wielu możliwych sposobów zrealizowania tej metody zostanie omówiony sposób, pozwalający na badanie silnika zarówno pierścieniowego, jak i klatkowego bez konieczności korzystania z zerowego, punktu uzwojenia statora.
  Zasada układu połączeń uzwojeń statora do przeprowadzenia próby nagrzewania metodą obciążenia zastępczego. Silnik jest uruchamiany jak zwykły silnik trójfazowy (przełącznik II w pozycji 1). Po dokonaniu rozruchu ustawia się przełącznik II w pozycji 2. W takim stanie silnik jest połączony ze źródłem zasilającym dwoma przewodami (fazy U i V). Prąd w fazie W płynie dzięki połączeniu początku tej fazy przez impedancję Za z początkiem fazy U i przez impedancję Zb z początkiem fazy V.
  Silnik jest zasilany niesymetrycznym układem napięć. Ze względu na nie-wyprowadzony punkt zerowy, w poszczególnych fazach uzwojenia płyną składowe zgodne i przeciwne prądów. Symetryczne uzwojenie statora silnika ma w każdej fazie impedancję dla składowej zgodnej Z? i impedancję dla składowej przeciwnej Z2.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »