Balony Stacjonarne

Produkty czeskiego przemysłu - Ladislav Zaparka - Lotnictwo ultralekkie. Mikroloty, samoloty ultralekkie ULM i szybowce ULL. Reprezentujemy czołowych producentów czeskich. Motoszybowiec Banjo, Samba XXL, Allegro Rotax, balony reklamowe, balony stacjonarne i latające cygaro. Bramy pneumatyczne, namioty reklamowe, dmuchańce, modele przedmiotów, emaliowane tablice reklamowe, ekrany reklamowe. Także usługi szkoleniowe, giełda samolotów używanych i forum ULL.

Szczegóły strony www.lz.pl:

Podlinkuj stronę www.lz.pl:

Balony Stacjonarne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 88

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Galwanizacja »

  Galwanizernie - serwis galwanotechniczny. Przedstawiamy katalog firm i towarów, forum, produkty, informacje i aktualności na tematy: chromowanie, galwanizacja, niklowanie, cynkowanie i anodowanie. Technologie galwaniczne, kurs szklowniowy, rozporządzenie Reach. Technologie i Powłoki galwaniczneCynkownia i galwanizernia - anodowanie, niklowanie, cynkowanie, chromowanie i galwanizacja.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • AurePio »

  AurePio jest importerem soli potasowych z byłych republik radzieckich oraz z Rosji. Zajmuje się również dystrybucją nawozów azotowych, fosforowych i wieloskładnikowych. Firma obsługuje polski przemysł chemiczny oraz rolnictwo dostarczając hurtowo towary transportem morskim, kolejowym i samochodowym. Głównymi klientami spółki są krajowe zakłady produkujące nawozy, hurtownie artykułów rolnych i mieszalnie nawozów. Fosforan amonowy Od początku istnienia firma prowadzi na szeroką skalę działalność dobroczynną wspierając m.in. hospicja, fundacje, szpitale, domy dziecka i pozarządowe organizacje charytatywne. Firma reprezentuje sektor rolniczo-chemiczny specjalizując się w chemii przemysłowej. Trzon oferty stanowi chlorek potasu, saletra amonowa, sól drogowa, mocznik, fosforan amonu oraz inne popularne nawozy. Firma posiada bardzo duże doświadczenie działając w branży od 1993 roku.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Elektro TOP »

  Sklep oferuje wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnych i bezpiecznych układów automatyki, szaf sterowniczych lub instalacji elektrycznych. Oferta skierowana jest do szerokiego grona specjalistów branży elektrotechnicznej oraz kadry utrzymania ruchu. Nasz portal powstał głównie z inicjatywy ludzi posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe i wiedzę. Jesteśmy otwarci na każdego klienta zainteresowanego produktami z dziedziny elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, starając się w pełni rozpoznać indywidualne potrzeby oraz wymagania odbiorców. Na naszej stronie znajdziecie Państwo gamę produktów, poczynając od osprzętu elektrotechnicznego, poprzez źródła światła, a skończywszy na wszelkiego rodzaju przewodach i kablach. Oferujemy markowe produkty po bardzo konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne i logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Sklep żarówki LED Prowadząc sprzedaż wyłącznie wysyłkową, troszczymy się o wysokie standardy świadczonych usług, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz czytelne procedury zakupów.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak dobrać falownik »

  Z innych metod badania komutacji należy wymienić metodę oscylograficzną, która polega na oscylografowaniu napięcia indukowanego w zwoju przylegającym do zezwoju badanej maszyny. Z przebiegu tego napięcia (czyli w innej skali z przebiegu indukcji) w funkcji czasu komutacji można wyciągnąć wnioski odnośnie prawidłowości przebiegu komutacji. Transformator znajduje się w stanie jałowym. Najczęściej zasila się go obniżonym napięciem od strony górnej. Przy badaniu transformatorów trójfazowych napięcie zasilające powinno być możliwie symetryczne. Napięcie należy mierzyć na wszystkich fazach uzwojenia górnego i dolnego. W celu zmniejszenia błędu przy pomiarze napięcia należy w miarę możliwości unikać stosowania przekładników napięciowych. W koniecznym przypadku należy stosować woltomierze o zakresie pomiarowym rozszerzonym za pomocą oporników szeregowych. Odczytywanie woltomierzy powinno być jednoczesne. Aby błąd pomiaru nie przekroczył 0,5%, należy używać woltomierzy klasy 0,2. Ponadto zakres woltomierzy powinien być tak dobrany, aby wskazówki ich wychylały się możliwie blisko końca skali.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobierz falownik »

  Do tego celu uzwojenie połączone w gwiazdę musi mieć wyprowadzony punkt zerowy. Jeżeli uzwojenie połączone w gwiazdę nie ma wyprowadzonego punktu zerowego, to można operować tylko napięciami międzyprzewodowymi. Dlatego w tym przypadku można bez dodatkowego wyprowadzenia punktu zerowego wyznaczyć przekładnię za pomocą kompensatora tylko wtedy, gdy obydwa uzwojenia są połączone w gwiazdę. W transformatorach mających uzwojenie połączone w zygzak, napięcie fazowe zygzaka jest napięciem wypadkowym dwóch połówek osadzonych na różnych słupach, a ponadto jest ono obrócone o odpowiedni kąt w stosunku do napięcia fazowego gwiazdy. W celu uzyskania współ fazowości napięć takiego transformatora należy go po stronie górnej zasilać międzyprzewodowo, a do kompensatora doprowadzić napięcie fazowe z zachowaniem następującej odpowiedniości końcówek:

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falownik Hitachi WJ200 »

  Przy wszystkich dokładnych pomiarach stanu jałowego albo przy pomiarach, przy których moc stracona w przyrządach pomiarowych stanowi znaczną część mocy jałowej transformatora (np. pomiar mocy jałowej przy zasilaniu transformatora stosunkowo niskim napięciem albo przy badaniu małego transformatora), należy moc jałową transformatora wyznaczyć jako różnicę mocy zmierzonej w stanie jałowym i mocy straconej w przyrządach pomiarowych.
  Do pomiaru mocy transformatora trójfazowego można zastosować układ trzech watomierzy. Cewka prądowa każdego z tych watomierzy jest włączona w przewód doprowadzający napięcie do danej fazy, a cewka napięciowa jest dołączona do zacisku tegoż przewodu fazowego i do punktu zerowego utworzonego przez końce cewek napięciowych watomierzy. Prąd w fazie umieszczonej na kolumnie środkowej jest mniejszy od prądów w pozostałych fazach na skutek krótszej drogi strumienia magnetycznego w tej kolumnie. Układ prądów jest więc układem niesymetrycznym. Na skutek tej asymetrii może się zdarzyć, że moc wskazywana przez jeden z watomierzy włączonych w fazy skrajne wskazuje moc ujemną.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przemienniki Danfoss »

  Napięcie doprowadzone do transformatora w czasie tej próby powinno być co najmniej równe napięciu zwarciowemu, które dla małych transformatorów na niskie napięcie wynosi kilka procent napięcia znamionowego a dla transformatorów bardzo dużych na najwyższe napięcia ? kilkanaście procent. Indukcja w rdzeniu w czasie próby zwarcia jest bardzo mała, w związku z czym można całkowicie pominąć straty w rdzeniu i prąd magnesujący. Pozwala to na pomiar prądu tylko po stronie zasilania. Oporami transformatora w stanie zwarcia są jego rezystancje i reaktancje rozproszeniowe. Są to opory stałe, dlatego prąd zwarciowy jest proporcjonalny do napięcia. Do wyznaczenia zależności prądu zwarciowego od napięcia wystarczy więc jeden pomiar. Przy pominięciu strat w rdzeniu można uważać, że cała moc zwarcia Pz jest równa stratom obciążeniowym Pobc proporcjonalnym do kwadratu prądu, a wobec liniowej zależności prądu od napięcia, proporcjonalnym do kwadratu napięcia. Widać stąd, że dla .uzyskania charakterystyki mocy zwarcia od napięcia wystarczy wykonać także tylko jeden pomiar.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • motoreduktory lenze »

  Straty obciążeniowe należy zmierzyć przy zwarciu i przy wyżej obliczonych prądach górnych Igl w stosunku do prądów Ig, jakie powinny płynąć w uzwojeniu górnym przy danym obciążeniu prostownika. Tego typu straty przelicza się następnie do temperatury 75°C. Suma tych strat i strat jałowych jest równa mocy, jaką powinien pobierać transformator przy zwarciu przy próbie ustalania przyrostu temperatury oleju.
  Następnie zasila się zwarty transformator takim napięciem, aby w uzwojeniach płynęły prądy potrzebne do wyznaczenia przyrostów temperatury uzwojenia. Z przy-toczonych wyżej rozważań wynika jednak, że jeśli prąd w uzwojeniu górnym jest właściwy, to w uzwojeniu dolnym jest niewłaściwy i na odwrót. Dlatego ustala się wartość prądu w jednym uzwojeniu (np. w górnym) równą prądowi właściwemu. Przeprowadza sic próbę nagrzewania uzwojeń. Wtedy przyrost temperatury jednego z uzwojeń (w tym przypadku górnego) jest właściwy, natomiast przyrost temperatury drugiego uzwojenia (dolnego) jest niewłaściwy i należy go przeliczyć wg zależności.
  Uzyskane wyniki należy przeliczyć do temperatury otoczenia 35°C, analogicznie jak przy próbie nagrzewania metodą zwarcia.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • reduktory »

  Uzwojenie statora silnika jedno klatkowego zasila się znacznie obniżonym napięciem o częstotliwości znamionowej a rotor obraca się bardzo wolno ręcznie. Przy nieuszkodzonym uzwojeniu rotora to powolne obracanie nie ma wpływu na wskazania amperomierzy włączonych w obwód statora. Jeśli natomiast są przerwy w jednym hib kilku prętach rotora, lub w pierścieniach zwierających te pręty, to wskazania amperomierzy włączonych w poszczególne fazy statora dają kolejne odchylenia. Podobna próba przeprowadzona z silnikiem dwu klatkowym daje wskazówki tylko co do stanu klatki zewnętrznej, rozruchowej. W celu sprawdzenia stanu uzwojenia klatki wewnętrznej, czyli klatki pracy, należy próbę taką przeprowadzić przy częstotliwości napięcia zasilającego równej 3 + 5 Hz. Całość uzwojenia rotora klatkowego można także sprawdzić pod obciążeniem. Wtedy, w przypadku uszkodzenia klatki, występuje kołysanie się wskazań amperomierzy w takt podwójnej wartości poślizgu.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Motovario NMRV »

  Po zatrzymaniu silnika na końcu próby nagrzewania należy, jeśli pozwala na to konstrukcja silnika, zmierzyć za pomocą termometru lub termoelementu temperaturę bandaży na połączeniach czołowych rotora. W silnikach ze szczotkami stale przylegającymi do pierścieni ślizgowych należy na końcu próby nagrzewania zmierzyć także temperaturę pierścieni ślizgowych.
  Jeśli w wyniku próby nagrzewania okaże się, że przy obciążeniu mocą znamionową ustalony przyrost temperatury przekracza przyrost temperatury dopuszczony przez normy dla danej klasy izolacji, to można wyznaczyć właściwą moc znamionową .
  W przypadku odłączania maszyny od napięcia na czas pomiaru temperatury, przy badaniu silników klatkowych należy temperaturę uzwojenia statora mierzyć także przez pewien czas po zatrzymaniu silnika. Temperatura prętów klatki może być znacznie wyższa od temperatury uzwojenia statora. Przy małej szczelinie, jaka zwykle jest w maszynie indukcyjnej, uzwojenie statora może się podgrzać od gorętszego uzwojenia rotora do temperatury wyższej od ustalonej temperatury uzwojenia. W takim przypadku za temperaturę z próby nagrzewania przyjmuje się pierwszą zmierzoną temperaturę po zatrzymaniu maszyny, niezależnie od dalszego wzrostu temperatury wynikającego z przebiegu krzywej stygnięcia.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »