Balony Stacjonarne

Produkty czeskiego przemysłu - Ladislav Zaparka - Lotnictwo ultralekkie. Mikroloty, samoloty ultralekkie ULM i szybowce ULL. Reprezentujemy czołowych producentów czeskich. Motoszybowiec Banjo, Samba XXL, Allegro Rotax, balony reklamowe, balony stacjonarne i latające cygaro. Bramy pneumatyczne, namioty reklamowe, dmuchańce, modele przedmiotów, emaliowane tablice reklamowe, ekrany reklamowe. Także usługi szkoleniowe, giełda samolotów używanych i forum ULL.

Szczegóły strony www.lz.pl:

Podlinkuj stronę www.lz.pl:

Balony Stacjonarne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 88

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wózki widłowe »

  Lemarpol oferuje nowe i używane wózki widłowe, sztaplarki firm Toyota, Komatsu. Dział wynajmu oferuje możliwość sezonowego wykorzystania sprzętu - wynajem i leasing wózków widłowych. Oferta leasingu na stronie. Centrum Serwisowe Andrychów - Szeroki wachlarz części zamiennych. Wózki widłowe - spalinowe, elektryczne, magazynowe i paletowe. Zapraszamy do firmy lemarpol po wózek widłowy i sztaplarke. Oferujemy dostawę i serwis wózków widłowych. Wózki widłowe i częsci zamienne w dobrej cenie.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dolnopłuki »

  Plastmetix: ocynk, kształtki ocynkowane, zawory kulowe, filtry do wody, kratki ściekowe, kształtki kanalizacyjne i kratki wentylacyjne. Drenaż, rura drenarska, otuliny, system zgrzewany, pp, system skręcany, pex. Zakład produkcyjny tworzyw sztucznych zaprasza po rury kanalizacyjne, wywiewki, kratki wentylacyjne. Producent oferuje kolanka, kształtki kanalizacyjne, wywiewki, syfony, rury, kratki wentylacyjne. Zapraszamy po kształtki ocynkowane i kratki ściekowe. Kanalizacja wewnętrzna i kanalizacja zewnętrzna, system pvc, system CPVc. Akcesoria PP, dolnopłuki, akcesoria Pvc, system skręcany PEX. Rynny, deski sedesowe, syfony, wywietrzniki i system drenarski.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Elektro TOP »

  Sklep oferuje wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnych i bezpiecznych układów automatyki, szaf sterowniczych lub instalacji elektrycznych. Oferta skierowana jest do szerokiego grona specjalistów branży elektrotechnicznej oraz kadry utrzymania ruchu. Nasz portal powstał głównie z inicjatywy ludzi posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe i wiedzę. Jesteśmy otwarci na każdego klienta zainteresowanego produktami z dziedziny elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, starając się w pełni rozpoznać indywidualne potrzeby oraz wymagania odbiorców. Na naszej stronie znajdziecie Państwo gamę produktów, poczynając od osprzętu elektrotechnicznego, poprzez źródła światła, a skończywszy na wszelkiego rodzaju przewodach i kablach. Oferujemy markowe produkty po bardzo konkurencyjnych cenach. Nowoczesne rozwiązania informatyczne i logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Sklep żarówki LED Prowadząc sprzedaż wyłącznie wysyłkową, troszczymy się o wysokie standardy świadczonych usług, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz czytelne procedury zakupów.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobierz falownik »

  Do tego celu uzwojenie połączone w gwiazdę musi mieć wyprowadzony punkt zerowy. Jeżeli uzwojenie połączone w gwiazdę nie ma wyprowadzonego punktu zerowego, to można operować tylko napięciami międzyprzewodowymi. Dlatego w tym przypadku można bez dodatkowego wyprowadzenia punktu zerowego wyznaczyć przekładnię za pomocą kompensatora tylko wtedy, gdy obydwa uzwojenia są połączone w gwiazdę. W transformatorach mających uzwojenie połączone w zygzak, napięcie fazowe zygzaka jest napięciem wypadkowym dwóch połówek osadzonych na różnych słupach, a ponadto jest ono obrócone o odpowiedni kąt w stosunku do napięcia fazowego gwiazdy. W celu uzyskania współ fazowości napięć takiego transformatora należy go po stronie górnej zasilać międzyprzewodowo, a do kompensatora doprowadzić napięcie fazowe z zachowaniem następującej odpowiedniości końcówek:

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • soft start silnika »

  Fazomierz (miernik cos ę) użyty do wyznaczania grupy połączeń transformatorów powinien być fazomierzem cztero kwadrantowym, tzn. wskazówka jego powinna mieć możliwości obracania się w zakresie całego kąta pełnego. Uzwojenie napięciowe fazomierza jest włączone na napięcie międzyprzewodowe jednego uzwojenia, a jego uzwojenie prądowe przez rezystancję R jest włączone na odpowiednie napięcie międzyprzewodowe drugiego uzwojenia. Rezystancję R reguluje się tak, aby prąd płynący w cewce prądowej fazomierza był równy prądowi znamionowemu tej cewki. Prądy w cewce napięciowej i prądowej fazomierza są w fazie z odpowiednimi napięciami zasilającymi, czyli z odpowiednimi napięciami między przewodowymi uzwojeń transformatora Kąt wskazany przez fazomierz jest więc kątem pomiędzy odpowiednimi napięciami międzyprzewodowymi uzwojeń transformatora.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falownik Vacon 20 »

  Sprawdzenie grupy połączeń wykonuje się w sposób następujący. Źródło napięcia stałego przyłącza się kolejno do następujących zacisków: biegun ( + ) do zacisku A, biegun (?) do zacisku B, następnie biegun (+) do zacisku A, biegun (-) do zacisku C i wreszcie biegun (+) do zacisku B, biegun (-) do zacisku C. Dla każdego przypadku załączenia źródła wyznacza się w chwili zamykania wyłącznika po stronie prądu stałego kierunek wychylenia czułego woltomierza spolaryzowanego, dołączonego kolejno zaciskiem (+) do zacisku (a) transformatora i zaciskiem (?) do zacisku (b) transformatora, następnie zaciskiem (+) do zacisku a i zaciskiem (?) do zacisku c i wreszcie zaciskiem (+) do zacisku b i zaciskiem (?) do zacisku c. Wychylenie w prawo oznacza się przez (+), zaś wychylenie w lewo przez (?).
  Sprawdzenie przesunięcia godzinowego można także przeprowadzić przy przerywaniu prądu stałego po stronie górnej. Wtedy kierunki wychyleń woltomierza są przeciwne do podanych w tabl. Ponadto, przy przerywaniu prądu stałego zmiany strumienia mogą być znacznie szybsze niż przy zamykaniu, więc wskazania woltomierza mogą być znacznie większe.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falownik Hitachi WJ200 »

  Przy wszystkich dokładnych pomiarach stanu jałowego albo przy pomiarach, przy których moc stracona w przyrządach pomiarowych stanowi znaczną część mocy jałowej transformatora (np. pomiar mocy jałowej przy zasilaniu transformatora stosunkowo niskim napięciem albo przy badaniu małego transformatora), należy moc jałową transformatora wyznaczyć jako różnicę mocy zmierzonej w stanie jałowym i mocy straconej w przyrządach pomiarowych.
  Do pomiaru mocy transformatora trójfazowego można zastosować układ trzech watomierzy. Cewka prądowa każdego z tych watomierzy jest włączona w przewód doprowadzający napięcie do danej fazy, a cewka napięciowa jest dołączona do zacisku tegoż przewodu fazowego i do punktu zerowego utworzonego przez końce cewek napięciowych watomierzy. Prąd w fazie umieszczonej na kolumnie środkowej jest mniejszy od prądów w pozostałych fazach na skutek krótszej drogi strumienia magnetycznego w tej kolumnie. Układ prądów jest więc układem niesymetrycznym. Na skutek tej asymetrii może się zdarzyć, że moc wskazywana przez jeden z watomierzy włączonych w fazy skrajne wskazuje moc ujemną.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki »

  Mostek z indukcyjnością wzajemną do pomiaru rezystancji i reaktancji zwarciowej transformatora są wykonane w postaci oporników dekadowych. Rezystancja i?4 i reaktancja XĄ są elementami impedancji transformatora, mierzonej między dwoma jego zaciskami. Przewody łączące zaciski transformatora z mostkiem i ruchome przewody od opornika R3 i od przyrządu G powinny być prowadzone w taki sposób, aby nie tworzyły pętli, której indukcyjność w przypadku małej indukcyjności zwarciowej wpływa na błąd pomiaru (np. przy pomiarach stanu zwarcia od strony uzwojenia o liczbie zwojów mniejszej od 20). Styki przyrządu G i opornika i?3 powinny być połączone z gałęzią o rezystancji i?4 i reaktancji X4 w taki sposób, aby omijały spadki napięć na zaciskach. Przyrząd G jest przyrządem na prąd przemienny, pozwalającym stwierdzić brak prądu w gałęzi przekątnej mostka w stanie równowagi.
  Każda z tych impedancji zawiera rezystancję i reaktancję. Impedancję dla składowej zgodnej i przeciwnej są sobie równe, gdyż zjawiska w transformatorze nie ulegają zmianie przy zmianie następstwa faz. Impedancję dla składowej zgodnej i przeciwnej dla prądu jałowego są impedancjami transformatora w jego stanie jałowym i przy symetrycznym zasilaniu. Impedancję dla składowej zgodnej i przeciwnej dla prądu obciążenia są impedancjami transformatora przy jego symetrycznym zwarciu i symetrycznym zasilaniu, czyli impedancjami wyznaczonymi przy próbie zwarcia ustalonego. Impedancję dla składowej zgodnej i przeciwnej dla prądu jałowego są znacznie większe, niż impedancję dla prądów obciążenia.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi automatyki »

  W celu dobrania odpowiedniego źródła napięcia zasilającego należy przed rozpoczęciem pomiaru oszacować w przybliżeniu prąd zwarciowy maszyny indukcyjnej. Wartość względna takiego prądu wynosi dla maszyn z rotorami fazowymi o prędkości powyżej 500 obr/min od 5 do 8, a o prędkości poniżej 500 obr/min od 3,5 do 5. Dla maszyn z rotorami jedno klatkowymi wartość prądu zwarciowego jest nieco mniejsza. W maszynach mających rotory z wypieraniem prądu wartość prądu zwarciowego wynosi od 3,5 do 4,5, a nawet mniej.
  Przy dużym prądzie, płynącym w czasie próby zwarcia przez uzwojenia silnika, temperatura uzwojeń rośnie bardzo szybko. W celu uzyskania w przybliżeniu niezmiennej temperatury w czasie całej próby zwarcia należy pomiar zacząć od największej wartości napięcia i kolejno przykładać coraz mniejsze wartości napięcia, odłączając napięcie po każdorazowym pomiarze celem umożliwienia częściowego ostygnięcia uzwojeń. Przy krótkim czasie tp trwania pomiaru można przyjąć w przybliżeniu adiabatyczny przebieg nagrzewania się uzwojeń i szacować przyrost temperatury uzwojeń wg zależności.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • reduktory »

  Uzwojenie statora silnika jedno klatkowego zasila się znacznie obniżonym napięciem o częstotliwości znamionowej a rotor obraca się bardzo wolno ręcznie. Przy nieuszkodzonym uzwojeniu rotora to powolne obracanie nie ma wpływu na wskazania amperomierzy włączonych w obwód statora. Jeśli natomiast są przerwy w jednym hib kilku prętach rotora, lub w pierścieniach zwierających te pręty, to wskazania amperomierzy włączonych w poszczególne fazy statora dają kolejne odchylenia. Podobna próba przeprowadzona z silnikiem dwu klatkowym daje wskazówki tylko co do stanu klatki zewnętrznej, rozruchowej. W celu sprawdzenia stanu uzwojenia klatki wewnętrznej, czyli klatki pracy, należy próbę taką przeprowadzić przy częstotliwości napięcia zasilającego równej 3 + 5 Hz. Całość uzwojenia rotora klatkowego można także sprawdzić pod obciążeniem. Wtedy, w przypadku uszkodzenia klatki, występuje kołysanie się wskazań amperomierzy w takt podwójnej wartości poślizgu.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »