Balony Stacjonarne

Produkty czeskiego przemysłu - Ladislav Zaparka - Lotnictwo ultralekkie. Mikroloty, samoloty ultralekkie ULM i szybowce ULL. Reprezentujemy czołowych producentów czeskich. Motoszybowiec Banjo, Samba XXL, Allegro Rotax, balony reklamowe, balony stacjonarne i latające cygaro. Bramy pneumatyczne, namioty reklamowe, dmuchańce, modele przedmiotów, emaliowane tablice reklamowe, ekrany reklamowe. Także usługi szkoleniowe, giełda samolotów używanych i forum ULL.

Szczegóły strony www.lz.pl:

Podlinkuj stronę www.lz.pl:

Balony Stacjonarne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wózki widłowe »

  Lemarpol oferuje nowe i używane wózki widłowe, sztaplarki firm Toyota, Komatsu. Dział wynajmu oferuje możliwość sezonowego wykorzystania sprzętu - wynajem i leasing wózków widłowych. Oferta leasingu na stronie. Centrum Serwisowe Andrychów - Szeroki wachlarz części zamiennych. Wózki widłowe - spalinowe, elektryczne, magazynowe i paletowe. Zapraszamy do firmy lemarpol po wózek widłowy i sztaplarke. Oferujemy dostawę i serwis wózków widłowych. Wózki widłowe i częsci zamienne w dobrej cenie.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Staron »

  Armet Katowice - w ofercie szczeliwa, uszczelnienia, tworzywa sztuczne i tworzywa konstrukcyjne. Plexi, poliwęglan, ertalon, tekstolit, bakielit i poliuretan. Także kurtyny paskowe i kurtyny PVC, pasy PCW, staron, filc. Węże gumowe, polietylen, polipropylen, okładziny hamulcowe, poliwęglan komorowy, lity, poliamid, nylatron, turbax. PTFE, lamele, przegrody pcv, kurtyny pasowe, kurtyny pcw, pasy pcv, uszczelnienia techniczne i szczeliwa plecione.

  Data dodania: 19 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Producent siłowników »

  Producent siłowników poza szeroką ofertą produktową pneumatyki siłowej oraz sprzętu i osprzętu pneumatycznego oferuje usługi dla przemysłu. W ofercie m.in.:
  1. Skuteczna i fachowa regeneracja siłowników pneumatycznych. Realizowana kompleksowo regeneracja siłowników pneumatycznych to wymiana i czyszczenie elementów siłownika. Całkowity czas regeneracji siłownika pneumatycznego nie przekracza 24 godzin !
  2. Rzetelny serwis kompresorów. Gruntowny serwis kompresorów z zastosowaniem markowych części zamiennych. Serwis kompresorów tłokowych, śrubowych, spiralnych czy przewoźnych.
  3. Specjalistyczny serwis pomp próżniowych. Serwis pomp próżniowych oraz ich regeneracja. Poprzez serwis pomp próżniowych wyróżniamy pompy próżniowe olejowe, bezolejowe oraz dmuchawy bocznokanałowe.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobór falownika »

  Przez ustawienie przełącznika p na odpowiednim zaczepie można zmieniać przekładnię transformatora pomiarowego, np. w granicach 0,5 H-50. Z uwzględnieniem podziału napięcia na dzielniku, przy położeniu styku s w punkcie oznaczonym przez s, można wartość napięcia po stronie dolnej transformatora pomiarowego zmieniać przez regulację przełącznika p w granicach od 5-0,5 = 2,5 do 5-50 = 250 wartości przyłożonego napięcia 220 V. Zmieniając położenie przełącznika p oraz zmieniając napięcie na wyjściu dzielnika napięcia przez zmianę położenia styku s można w sposób ciągły zmieniać napięcie po stronie dolnej tego transformatora w stosunku przyłożonego napięcia 220 V, gdzie: p ? odpowiednia liczba przy przełączniku za czepów transformatora pomiarowego, 5 ? odpowiednia liczba przy styku s.
  Jeżeli kompensator jest w stanie równowagi, czyli przez górne uzwojenie transformatora pomiarowego nie płynie prąd, to wzór oznacza przekładnię transformatora badanego. Przy wartościach p zmienianych w granicach od 50 do 250 i wartościach j zmienianych w granicach od 80 do 120 można wyznaczyć przekładnie transformatorów w granicach od 2,08(3) do 312,5.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dobierz falownik »

  Do tego celu uzwojenie połączone w gwiazdę musi mieć wyprowadzony punkt zerowy. Jeżeli uzwojenie połączone w gwiazdę nie ma wyprowadzonego punktu zerowego, to można operować tylko napięciami międzyprzewodowymi. Dlatego w tym przypadku można bez dodatkowego wyprowadzenia punktu zerowego wyznaczyć przekładnię za pomocą kompensatora tylko wtedy, gdy obydwa uzwojenia są połączone w gwiazdę. W transformatorach mających uzwojenie połączone w zygzak, napięcie fazowe zygzaka jest napięciem wypadkowym dwóch połówek osadzonych na różnych słupach, a ponadto jest ono obrócone o odpowiedni kąt w stosunku do napięcia fazowego gwiazdy. W celu uzyskania współ fazowości napięć takiego transformatora należy go po stronie górnej zasilać międzyprzewodowo, a do kompensatora doprowadzić napięcie fazowe z zachowaniem następującej odpowiedniości końcówek:

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • soft start silnika »

  Fazomierz (miernik cos ę) użyty do wyznaczania grupy połączeń transformatorów powinien być fazomierzem cztero kwadrantowym, tzn. wskazówka jego powinna mieć możliwości obracania się w zakresie całego kąta pełnego. Uzwojenie napięciowe fazomierza jest włączone na napięcie międzyprzewodowe jednego uzwojenia, a jego uzwojenie prądowe przez rezystancję R jest włączone na odpowiednie napięcie międzyprzewodowe drugiego uzwojenia. Rezystancję R reguluje się tak, aby prąd płynący w cewce prądowej fazomierza był równy prądowi znamionowemu tej cewki. Prądy w cewce napięciowej i prądowej fazomierza są w fazie z odpowiednimi napięciami zasilającymi, czyli z odpowiednimi napięciami między przewodowymi uzwojeń transformatora Kąt wskazany przez fazomierz jest więc kątem pomiędzy odpowiednimi napięciami międzyprzewodowymi uzwojeń transformatora.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Falownik Hitachi WJ200 »

  Przy wszystkich dokładnych pomiarach stanu jałowego albo przy pomiarach, przy których moc stracona w przyrządach pomiarowych stanowi znaczną część mocy jałowej transformatora (np. pomiar mocy jałowej przy zasilaniu transformatora stosunkowo niskim napięciem albo przy badaniu małego transformatora), należy moc jałową transformatora wyznaczyć jako różnicę mocy zmierzonej w stanie jałowym i mocy straconej w przyrządach pomiarowych.
  Do pomiaru mocy transformatora trójfazowego można zastosować układ trzech watomierzy. Cewka prądowa każdego z tych watomierzy jest włączona w przewód doprowadzający napięcie do danej fazy, a cewka napięciowa jest dołączona do zacisku tegoż przewodu fazowego i do punktu zerowego utworzonego przez końce cewek napięciowych watomierzy. Prąd w fazie umieszczonej na kolumnie środkowej jest mniejszy od prądów w pozostałych fazach na skutek krótszej drogi strumienia magnetycznego w tej kolumnie. Układ prądów jest więc układem niesymetrycznym. Na skutek tej asymetrii może się zdarzyć, że moc wskazywana przez jeden z watomierzy włączonych w fazy skrajne wskazuje moc ujemną.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • opisy samoprzylepne »

  Dopuszczalne przyrosty temperatury poszczególnych części transformatora są określone dla przypadku jego pracy na znamionowym stopniu połączeń. Przy najniekorzystniejszym, z punktu widzenia cieplnego, stopniu połączeń normy przewidują odpowiednie zwiększenie dopuszczalnych przyrostów temperatur. Próba nagrzewania powinna być więc przeprowadzona przy pracy transformatora na znamionowym stopniu połączeń. Próbę nagrzewania przy pracy na nie znamionowym stopniu połączeń należy wykonywać w przypadku, kiedy z poprzednio przeprowadzonej próby wynika możliwość przekroczenia dopuszczalnych przyrostów temperatury na tych stopniach połączeń.
  Próbę nagrzewania można wykonać albo metodą bezpośredniego obciążenia, albo metodami zastępczymi, z których najczęściej stosowanymi są: metoda zwarcia, metoda źródła dodatkowego i metoda pracy zwrotnej.
  W czasie trwania próby nagrzewania powinny być mierzone temperatury medium chłodzącego i temperatury poszczególnych części transformatora.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sterowniki silników »

  Szczelność kadzi sprawdza się także w taki sposób, że zmontowany transformator napełnia się olejem i po upływie 12 godzin sprawdza się, czy nie występują widoczne ślady oleju na zewnętrznych częściach transformatora.
  Straty dodatkowe w statorze przy biegu jałowym Pd01 oznaczają przede wszystkim straty pulsacyjne i powierzchniowe w zębach statora. Podobnie straty dodatkowe w rotorze przy biegu jałowym P402 oznaczają przede wszystkim straty pulsacyjne w zębach rotora. Straty dodatkowe przy biegu jałowym oznaczają więc przede wszystkim straty pulsacyjne i powierzchniowe w zębach statora i rotora. Zależą one od indukcji w zębach i prędkości obrotowej rotora. Przy stałej wartości napięcia i częstotliwości nie zależą one praktycznie od obciążenia silnika. Straty dodatkowe przy obciążeniu zawierają w sobie następujące straty:
  1) straty dodatkowe Pdl w częściach konstrukcyjnych maszyny i w uzwojeniu statora, wywołane strumieniami rozproszenia podstawowej częstotliwości,
  2) straty dodatkowe Pip (pulsacyjne i powierzchniowe) wywołane wyższymi harmonicznymi w wypadkowej krzywej napięcia indukowanego. Takie wyższe harmoniczne istnieją w krzywej napięcia magnetycznego statora i rotora na skutek uzębienia statora i rotora i odpowiednich parametrów uzwojenia.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • reduktor »

  Zgodnie ze WZOJ m straty dodatkowe obciążeniowe składają się ze strat w częściach konstrukcyjnych maszyny i w uzwojeniu statora, wywołanych strumieniami rozproszenia podstawowej częstotliwości oraz ze strat (pulsacyjnych i powierzchniowych), wywołanych wyższymi harmonicznymi w wypadkowej krzywej napięcia magnetycznego. Przy pomiarze tych strat należy stworzyć takie warunki, w których strumień podstawowy jest bardzo mały i straty nim wywołane można pominąć.
  Jednym ze sposobów pomiaru strat dodatkowych obciążeniowych jest sposób hamulca elektromagnetycznego. Badana maszyna indukcyjna pracuje w zakresie pracy hamulcowej i napędzana jest cechowanym silnikiem w kierunku przeciwnym do kierunku wirowania pola z prędkością synchroniczną, czyli z poślizgiem s ? 2. Maszyna badana zasilana jest napięciem obniżonym tak, aby prąd miał wartość znamionową.
  Moc pobrana przez maszynę badaną dzieli się na:
  1) moc Pt przeniesioną na rotor,
  2) straty w uzwojeniu statora,
  3) straty w rdzeniu PFe od strumienia głównego podstawowej częstotliwości (w tych warunkach pomijalnie małe),
  4) straty dodatkowe w uzwojeniu statora i w konstrukcyjnych częściach maszyny wywołane strumieniami rozproszenia podstawowej częstotliwości.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »